Juliana 128: Gezellig appartement met uitzicht op zee in De Koog

Juliana 128

JULIANA 128 IS EEN CHARMANT EN GEZELLIG INGERICHT APPARTEMENT VOOR TWEE PERSONEN

De Koog, Waddeneilanden, Nederland
50
2 personen
1 slaapkamers
1 badkamer
Huisdieren toegestaan
Rookvrij
Niet-rokenWiFiForestBeachCyclingPaardrijdenWandelen (vlak)

Afstanden

Strand200 m
Centrum150 m

Omschrijving

Juliana 128 is een charmant en gezellig ingericht appartement voor twee personen, gelegen op de eerste verdieping in het bruisende dorp De Koog op Texel. Met een oppervlakte van 50 vierkante meter biedt dit verblijf alles wat u nodig heeft voor een ontspannen vakantie op het Waddeneiland. De accommodatie combineert een gunstige ligging dicht bij het strand en het centrum met een rustige, bosrijke omgeving waar u volledig tot rust kunt komen.

De woonkamer is smaakvol ingericht en beschikt over een comfortabele zithoek waar u heerlijk kunt ontspannen na een dag vol strandwandelingen of fietstochten over het eiland. De televisie biedt vermaak voor de avonden, terwijl de eethoek met een tafel voor vier personen uitnodigt tot gezellige maaltijden. Wat dit appartement echt bijzonder maakt, is het prachtige uitzicht over De Koog dat u vanuit de woonkamer heeft. De grote ramen zorgen voor veel natuurlijk licht en geven u het gevoel midden in het levendige dorp te zijn, terwijl u tegelijkertijd geniet van de rust die de bosrijke omgeving biedt.

De open keuken is volledig uitgerust met alle moderne gemakken die u zich kunt wensen. De inductiekookplaat maakt koken snel en energiezuinig, terwijl de combimagnetron en de vaatwasser het dagelijks leven aanzienlijk veraangenamen. De koelvriescombinatie biedt voldoende ruimte voor uw boodschappen, en met verschillende koffiemachines kunt u iedere ochtend beginnen met uw favoriete kopje koffie. Of u nu een uitgebreid ontbijt bereidt of 's avonds zelf kookt, deze keuken maakt het u gemakkelijk.

De slaapkamer is voorzien van een comfortabel tweepersoons boxspringbed, garant staand voor een goede nachtrust. Het absolute hoogtepunt van deze kamer is echter het adembenemende uitzicht over de Noordzee. Wanneer u wakker wordt en de gordijnen opent, wordt u begroet door het weidse uitzicht over het water. Dit panorama alleen al maakt uw verblijf in Juliana 128 onvergetelijk.

De badkamer is recent vernieuwd en beschikt over een luxe inloopdouche en een ruim wastafelmeubel waar u uw toiletartikelen kwijt kunt. Het toilet is separaat gesitueerd, wat het comfort voor twee personen verhoogt. De moderne uitstraling van de badkamer past naadloos bij de rest van het appartement.

Vanaf het balkon kunt u volop genieten van het buitenleven. Het weidse uitzicht over de Noordzee nodigt uit tot urenlang turen over het water, het observeren van voorbijvarende schepen en het bewonderen van kleurrijke zonsondergangen. Het elektrisch zonnescherm biedt bescherming tegen de zon wanneer deze fel schijnt, en het tuinmeubilair nodigt uit tot een ontspannen ontbijt of een drankje in de avondzon.

De ligging van Juliana 128 is werkelijk ideaal. Het appartement bevindt zich in een bosrijke omgeving, wat zorgt voor rust en privacy. Tegelijkertijd bent u binnen no-time bij de belangrijkste bezienswaardigheden van De Koog. Het strand ligt op slechts 200 meter afstand, perfect voor dagelijkse wandelingen over het brede zand, een verfrissende duik in zee of simpelweg genieten van het uitzicht. Het centrum van De Koog, met zijn gezellige winkels, restaurants en terrassen, bevindt zich op nog geen 150 meter. Hier vindt u alles wat u nodig heeft voor de dagelijkse boodschappen, maar ook diverse eetgelegenheden voor als u een keer niet zelf wilt koken.

Voor uw gemak is er in het complex een wasserette aanwezig, waar u tegen betaling gebruik van kunt maken. Dit is bijzonder handig voor langere verblijven of na een dag vol strandplezier. Er is gratis wifi beschikbaar in het appartement, zodat u verbonden blijft met thuis of inspiratie kunt opdoen voor uw uitstapjes op Texel. Per accommodatie is er één parkeerplaats beschikbaar op eigen terrein, zodat u uw auto altijd dichtbij heeft staan.

Juliana 128 is bij uitstek geschikt voor stellen die samen willen genieten van Texel. Het appartement is kindvriendelijk, en op verzoek is kindermeubilair tegen betaling beschikbaar. Huisdieren zijn welkom, met een maximum van twee dieren, zodat ook uw trouwe viervoeter van de vakantie kan meegenieten. Roken is in het hele appartement niet toegestaan, wat zorgt voor een frisse en gezonde leefomgeving. Feesten zijn niet toegestaan, waardoor de rust voor alle gasten in het complex gewaarborgd blijft.

Texel biedt een schat aan mogelijkheden voor natuurliefhebbers, actieve vakantiegangers en wie gewoon wil ontspannen. Van de uitgestrekte stranden en de unieke duinen tot de karakteristieke dorpjes en de bekende Texelse lambiek – er is voor ieder wat wils. En met Juliana 128 als uitvalsbasis heeft u de ideale combinatie van rust, comfort en centrale ligging om dit alles te ontdekken.

Huisregels

Niet roken
Huisdieren toegestaan (Maximaal 2 huisdieren toegestaan)
Geschikt voor kinderen
Geen feesten/evenementen

Indeling

Dit appartement van 50m² is gelegen op de eerste verdieping en biedt ruimte aan 2 personen. De indeling bestaat uit een woonkamer met zithoek, televisie en eethoek met tafel voor 4 personen, een open keuken voorzien van inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasser, koelvriescombinatie en meerdere koffiemachines, één slaapkamer met tweepersoons boxspringbed en uitzicht op de Noordzee, een vernieuwde badkamer met inloopdouche en ruim wastafelmeubel, een separaat toilet, en een balkon met tuinmeubilair, elektrisch zonnescherm en weids uitzicht over de Noordzee. In het complex bevindt zich een wasserette (tegen betaling). Er is 1 parkeerplaats per accommodatie op eigen terrein beschikbaar.

Juliana 128: Gezellig appartement met uitzicht op zee in De Koog | Vakantiehuisjesnederland.nl