Juliana 070: Luxe appartement met zeezicht, op 200m van het strand

Juliana 070

STEL JE VOOR: JE ONTWAAKT MET HET ZACHTE RUISEN VAN DE NOORDZEE OP DE ACHTERGRON

De Koog, Waddeneilanden, Nederland
60
4 personen
2 slaapkamers
1 badkamer
Huisdieren toegestaan
Rookvrij
Niet-rokenWiFiWellnessForestBeachCyclingPaardrijdenWandelen (vlak)

Afstanden

Strand200 m
Centrum150 m

Omschrijving

Stel je voor: je ontwaakt met het zachte ruisen van de Noordzee op de achtergrond, opent de deur naar je terras en wordt begroet door een weids uitzicht over gouden duinen en de glinsterende zee. Welkom bij Juliana 070, een sfeervol appartement in het hart van De Koog waar natuur, comfort en ontspanning samenkomen.

Dit ruime appartement van 60 vierkante meter biedt de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijk verblijf op Texel. Of je nu met je partner, gezin of vrienden reist, hier voelt iedereen zich direct thuis. De ligging is werkelijk uniek: verscholen in een groene omgeving, omringd door bos, en toch slechts 200 meter van het brede zandstrand. Het bruisende centrum van De Koog, met zijn gezellige restaurants, winkeltjes en cafés, ligt op nog geen 150 meter lopen. Zo geniet je van alle rust die het eiland biedt, zonder ook maar een moment het gemak van de voorzieningen te missen.

De woonkamer vormt het hart van het appartement. Hier kun je heerlijk neerploffen in de comfortabele zithoek, een boek lezen of samen een film kijken op de televisie. De eethoek, met een ruime tafel voor vier personen, nodigt uit tot uitgebreide diners met verse Texelse producten. De open keuken is een plezier om in te koken. Voorzien van een vaatwasser, combimagnetron, koelvriescombinatie en verschillende koffiemachines, biedt deze alle faciliteiten die je nodig hebt om culinaire hoogstandjes te bereiden. Van een snel ontbijt voor een dag strand tot een uitgebreid diner na een lange wandeling: alles is mogelijk.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beide ingericht met twee comfortabele eenpersoons boxspringbedden. Deze flexibele opzet maakt de accommodatie geschikt voor diverse samenstellingen: van twee stellen tot een gezin met kinderen. De grootste slaapkamer is voorzien van een eigen televisie, handig voor wie 's avonds even wil ontspannen zonder de rest van het gezelschap te storen.

De badkamer is een waar wellness-oord op zich. Met een ligbad om in weg te zakken na een frisse duik in de zee, een stoomdouche voor ultieme ontspanning en een wastafel voor de dagelijkse verzorging, komt hier niets tekort. Het toilet is separaat gesitueerd, wat het comfort voor meerdere gasten verhoogt.

Wat dit appartement echt bijzonder maakt, zijn de twee terrassen. Beide zijn voorzien van tuinmeubilair, zodat je op elk moment van de dag een plekje in de zon of schaduw kunt vinden. Het absolute hoogtepunt is het terras met uitzicht over de duinen en de Noordzee. Hier drink je je ochtendkoffie met de horizon als decor, geniet je van een glas wijn tijdens de zonsondergang of kijk je simpelweg voor je uit naar de eindeloze beweging van zee en wind. Het is dit uitzicht dat gasten keer op keer weer terugbrengt.

Juliana 070 is onderdeel van een kleinschalig complex dat diverse extra voorzieningen biedt. Zo is er een wasserette aanwezig waar je tegen betaling gebruik van kunt maken – ideaal voor langer verblijf of na actieve dagen op het strand. Voor gezinnen met jonge kinderen is kindermeubilair op verzoek beschikbaar, eveneens tegen betaling. Gratis wifi zorgt ervoor dat je altijd verbonden blijft, al raden we je aan om die verbinding regelmatig te verbreken en volledig op te gaan in het eilandleven.

Voor wie met de auto komt, is er een eigen parkeerplaats op het terrein beschikbaar. Handig, want hoewel De Koog compact is, wil je graag de vrijheid hebben om het hele eiland te verkennen. Van de vuurtoren bij De Cocksdorp tot de zeehondenopvang in Ecomare, van de pittoreske dorpjes tot de uitgestrekte natuurgebieden: Texel heeft voor ieder wat wils.

Het appartement is rookvrij, wat bijdraagt aan een frisse en gezonde leefomgeving. Huisdieren zijn welkom, met een maximum van één dier. Dit maakt Juliana 070 ook geschikt voor wie niet zonder zijn trouwe viervoeter op vakantie wil. Let wel op dat het appartement niet geschikt is voor feesten of grootschalige bijeenkomsten – de rust en het woonplezier van medegasten staat voorop.

De Koog is het grootste badplaatsje van Texel en biedt een prettige mix van gezelligheid en natuur. Het brede, noordwestelijk gelegen strand is direct toegankelijk en perfect voor zonnebaden, zwemmen, strandwandelingen en tal van watersporten. De duinen achter het strand vormen een prachtig wandelgebied waar je kunt genieten van de typische Texelse flora en fauna. Met een beetje geluk spot je hier konijnen, fazanten en diverse vogelsoorten.

In het centrum van De Koog vind je alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze vakantie. Supermarkten voor de dagelijkse boodschappen, bakkers voor vers brood, slagers voor Texels lamsvlees en natuurlijk diverse horecagelegenheden waar je kunt genieten van lokale specialiteiten. De sfeer is ontspannen en gastvrij, typisch eilands.

Voor actievelingen biedt Texel eindeloze mogelijkheden. Fietsen is hier bijna een nationale sport, met een uitgebreid netwerk van fietspaden dat je door alle landschappen van het eiland leidt. Wandelaars kunnen hun hart ophalen op de kilometerslange stranden, door de duinen en over de waddenzeedijk. Paardrijden, golfen, kitesurfen, vogels kijken: het aanbod is divers en van hoge kwaliteit.

En dan is er nog de wellnessfaciliteit van het complex zelf. Na een dag vol activiteiten kun je hier heerlijk tot rust komen en je lichaam en geest verfrissen. Het complete plaatje van ontspanning, dus.

Juliana 070 combineert de beste elementen van een vakantie op Texel: een onovertroffen locatie tussen bos, duin en zee, een comfortabel en compleet ingericht appartement, en dat magische uitzicht waar je geen genoeg van krijgt. Of je nu komt voor een weekendje weg, een midweek of een uitgebreide zomervakantie: hier creëer je herinneringen die lang blijven hangen.

Boek nu en ervaar zelf waarom gasten keer op keer terugkeren naar dit bijzondere plekje op Texel. Juliana 070 wacht op je.

Huisregels

Niet roken
Huisdieren toegestaan (Maximaal 1 huisdier toegestaan)
Geschikt voor kinderen
Geen feesten/evenementen

Indeling

Dit appartement van 60m² is geschikt voor 4 personen en beschikt over 2 slaapkamers en 1 badkamer. De woonkamer omvat een zithoek met televisie en een eethoek met tafel voor 4 personen. De open keuken is uitgerust met vaatwasser, combimagnetron, koelvriescombinatie en meerdere koffiemachines. Beide slaapkamers hebben twee 1-persoons boxspringbedden; de grootste slaapkamer heeft daarnaast een eigen tv.

De badkamer beschikt over een ligbad, stoomdouche en wastafel; het toilet is separaat. Twee terrassen met tuinmeubilair, waarvan één met uitzicht op duinen en Noordzee. Het appartement ligt in een complex met wasserette (tegen betaling) en wellnessfaciliteiten. Er is 1 parkeerplaats op eigen terrein beschikbaar.

Juliana 070: Luxe appartement met zeezicht, op 200m van het strand | Vakantiehuisjesnederland.nl